Tööintervjuude ajal

Reklaam

Olge valmis

Selleks, et saada täiuslik tööintervjuu konkreetses ettevõttes, peate kõigepealt kaaluma oma karjäärieesmärke, tugevusi, nõrkusi, suhtlemisoskusi ja paljusid muid asju enne intervjuud, selle ajal ja isegi pärast seda. Tööintervjuu käigus peate vastama mitmetele tavapärastele küsimustele, mida tööandjad võivad teile esitada.

Tööandjad otsivad inimesi, kes on huvitatud sellest, mida neil on pakkuda. Lisaks võite näidata neile, et olete valmis nende ettevõtte kohta rohkem teada saama ning mõtisklete nende kultuuri ja selle üle, mida ettevõte pakub. Seega on oluline teha märkmeid, kuulata tähelepanelikult ja küsida palju küsimusi.

Oleme kokku pannud mitu praktilist nõuannet, kuidas end tööintervjuul esitleda, et näidata tööandjatele, et oled parim kandidaat sellele ametikohale.

Reklaam

Kontrollnimekiri

Kui mõtlete, mida tööintervjuul meeles pidada, vaadake kindlasti oma kontrollnimekirja üle, sest see on tööintervjuu ajal kasulik meeles pidada. Tööga seotud kontrollnimekiri võib aidata teil saada soovitud ametikoha.

Intervjueerija küsimuste eesmärk on leida vastused, mis aitavad ettevõttel otsustada, kas kandidaat on väärt töölevõtmist ja edasist arendamist.

Kui teile esitatakse küsimus, mõelge paar sekundit selle üle, mida soovite öelda. Teie vastus peaks seostama teie tugevusi, oskusi ja saavutusi ettevõtte vajadustega.

Küsimustele vastates rääkige selgelt ja enesekindlalt. Teie vastus peaks olema lühike, sisuline ja selgelt sõnastatud.

Võimaluse korral tooge konkreetseid näiteid. Rääkige meile oma varasematest tulemustest seoses oskustega, mida ettevõte otsib.

Märkmete tegemine intervjuu ajal on vajalik oskus. See ei näita mitte ainult huvi töö vastu, vaid näitab ka teie võimet keskenduda antud ülesandele. Kuid vältige kõike üleskirjutamist, sest arvate, et võite midagi unustada.

Pidage meeles, et see on kahepoolne vestlus. Selleks, et vestlus sujuks hästi, peate esitama ka küsimusi.

Tööintervjuud

Lugege allpool, et saada ülevaade eduka tööintervjuu tehnikatest.

Reklaam

Nõuanded tööintervjuuks

Lisanipid, küsimused ja vastused tööintervjuuks

  • Tööintervjuu järelmeetmed

    Tööintervjuude järelmeetmed Parim järelkontroll tööintervjuule on saata e-kiri. Olenemata sellest, kas teil on lühike või pikk e-kiri, veenduge, et see...

  • Tööintervjuu nõuanne

    Nõuanded tööintervjuuks Üks parimaid nõuandeid tööintervjuul, mida võite sellest artiklist kaasa võtta, on teada kõike endast ja sellest, mis on...

  • Meeste riietus tööintervjuu

    Meeste riietus tööintervjuule Tööintervjuul ei saa kunagi olla liiga ettevaatlik meeste riietuse osas. Eelkõige on suur vahe, kas mitteametlikuks tööintervjuuks...