Tööintervjuu nõuanne

Nõuanded tööintervjuuks

Üks parimaid nõuandeid tööintervjuul, mida võite sellest artiklist kaasa võtta, on teada kõike endast ja sellest, mis on teile oluline. Te ei taha näida, nagu teeskleksite, et olete midagi, mida te ei ole.

Tööturg on väga konkurentsivõimeline. Kui te ei valmistu tööintervjuuks korralikult ette, ei pruugi te saada tööd, mida otsite.

Reklaam

Tööandja tahab natuke teada teie, teie oskuste ja teie isiksuse kohta. Intervjuu ajal veenduge, et teie kehahoiak on hea. Ärge unustage naeratada!

Ole valmis

Ettevalmistus on ehk kõige olulisem asi, mida sellest artiklist kaasa võtta. Veenduge, et olete tutvunud ametijuhendiga ja teate, millega ettevõte tegeleb. Uurige ettevõtteid, kuhu te kandideerite, ja veenduge, et saate aru, millega nad tegelevad.

Ole õigeaegselt kohal

Üks parimaid nõuandeid tööintervjuude jaoks on veenduda, et olete intervjuule õigel ajal kohal. Kui te hilinete töövestlusele, siis tõenäoliselt ei võeta teid enam tööle arvesse. Te peate näitama, et te austate aega, mida tööandja teilt nõuab.

Olge hästi riides

Kui lähete töövestlusele, veenduge alati, et olete hästi hoolitsetud ja riides. Üldiselt on hea mõte vestlusele veidi riietuda, et end paremini ette valmistada.  Kandke mugavaid riideid, mille kohta teate, et need sobivad teile hästi.

Harjutage oma kehakeelt

Teine hea nõuanne tööintervjuul on harjutada oma kehakeelt. Kui istute vestlusele, on hea mõte istuda sirgelt. Harjutage ka silmakontakti loomist. Inimesed teevad vigu, kui nad ei tutvusta end korralikult, ja teie kehakeel võib sageli jätta vale mulje.

Võtke silmakontakt

Värbamisprotsessis on oluline säilitada silmakontakt kõigi inimestega, kellega te räägite. Hoidke oma pilk vestluspartneril ja veenduge, et olete temaga vestlusesse kaasatud. Oluline on, et te intervjuu ajal ei torkaksite ringi ega räägiksite teiste inimestega. Kuulake tähelepanelikult ja hoidke kogu intervjuu jooksul silmakontakti.

Küsige küsimusi

Kui te ei tea ettevõtte kohta kõike, küsige kindlasti küsimusi. Mida rohkem te ettevõtte kohta teada saate, seda rohkem saate te kasu ja saate anda oma panuse. Esitage küsimusi ja ärge kartke neid esitada. See on see, mida tööandja tahab.

Valmistage ette lõpparuanne

Teine hea nõuanne tööintervjuude jaoks on harjutada häid lõpukõnesid. Hea lõpukõne näitab teie isikupära ja aitab intervjueerijale näidata, et olete töökohast huvitatud.

Reklaam

  • Jaga seda postitust

Seotud Postitused