Tööintervjuu millised on teie nõrkused?

Millised on teie nõrkused tööintervjuul

Küsimus, mida enamikele kandidaatidele esitatakse tööintervjuul: “Millised on teie nõrkused?” See on küsimus, mida enamikele kandidaatidele esitatakse vähemalt korra tööintervjuu jooksul. Siinkohal soovib tööandja teie vastuses kuulda konkreetseid näiteid. Et asi oleks veel hullem, nõuavad mõned tööandjad nüüd, et te annaksite neile ka kuni 3 nõrkust.

Õppige ära oma nõrkused ja kasutage neid enda kasuks! Tööintervjuul ei ole midagi halba selles, kui tunnistate oma nõrkust, eriti kui saate seda enda kasuks kasutada.

Reklaam

Kandidaat ilma juhtimiseta

Siin on üks näide: te olete hea inimestega töötamisel või et teil on mugavam töötada inimestega kui süsteemidega. See on hea näide vastuse kohta, sest teil on head suhtlemisoskused, kuid te ei pruugi olla nii hea IT-süsteemidega töötamisel kui inimestega.

Lõpetanud juhtkonnaga

Viimase näite puhul oletame, et olete hea probleemide lahendaja ehk suudate asjad korda saata isegi siis, kui te ei tea, kuidas neid korda saata. Te võite olla loomupärane juht, kes suudab suurepäraselt motiveerida kõiki tegema seda, mida tuleb teha. Juht võib taluda ka mõningaid nõrkusi. See ametikoht võib nõuda palju järelmeetmeid, seega tooge esile kõik nõrkused, mis teil on järelkõnede, telefonikõnede, e-kirjade jne käsitlemisel.

Õppige ära oma nõrkused ja kasutage neid enda kasuks!

Nagu näete, võib oma nõrkade külgede tundmine mõnikord viia eduka vestluseni. Pea neid asju alati meeles, kui mõtled, millised on sinu nõrkused, ja tööta nende ületamise nimel! Tööintervjuul puuduste tunnistamises pole midagi halba, eriti kui saate seda enda kasuks kasutada. Sageli on parim viis puuduse ületamiseks lihtsalt leida sellele uus kasutusviis! Võimalike nõrkuste ausus on üks tähtsamaid samme, mida saab tööle kandideerimisel teha!

Reklaam

  • Jaga seda postitust

Seotud Postitused