Tööintervjuu mida nad küsivad?

Mida küsitakse teie tööintervjuul?

Kui soovite oma tööintervjuuks hästi valmistuda, saate valmistuda selleks, mida nad küsivad. Üks parimaid ettevalmistusi, mida saate teha, on see, mida öelda, et põhjendada oma varasemat töökogemust ja haridusteed.

Olge oma vastustes arukas ja keskenduge rollile ja ettevõttele, kuhu te kandideerite.

Reklaam

Mida küsitakse teie tööintervjuul? Üldine küsimus on, kas te jääte pikaks ajaks tööle. Kuid ärge muretsege: intervjueerija ei otsi täiuslikku vastust. Selle asemel tahab ta näha, kas te suudate töötada koos ettevõtte kultuuri ja väärtustega. Olge oma vastustes arukas ja keskenduge rollile ja ettevõttele, kuhu te kandideerite. Ärge unustage, kuidas see ametikoht on kooskõlas teie pikaajaliste eesmärkidega.

Esimene küsimus puudutab teie ametialaseid eesmärke. Ärge muutuge oma vastustes liiga isiklikuks ja ärge rääkige oma probleemidest eelmise tööandjaga. Ärge tehke oma endisest tööandjast lolliks. Ärge mainige raskeid ülemusi, raskeid kolleege või muid probleeme. Hoidke oma vastused enda teada. Püüdke oma vastused kujundada oma tugevate külgede ja oskuste järgi. Samuti võite tuua näiteid oma töö kohta, mis on seotud ettevõttega.

Kui intervjueerijad küsivad teie karjäärieesmärkide kohta, tahavad nad teada saada, millised on teie eesmärgid. Rääkige neile, miks see ametikoht neile sobib, kuid vältige minevikust rääkimist. Ärge mainige rasket ülemust, kes teil oli, või probleeme kolleegidega. Ärge rääkige halvasti ka oma praegusest tööandjast. Kui otsite uut tööd, ärge rääkige oma eelmisest töökohast. Teie intervjueerija tahab teada, kas olete avatud väljakutsetele ja uute ülesannete õppimisele.

Küsimused

Kui te olete mures selle pärast, mida nad võivad otsida, peaksite end ette valmistama tööandja küsimuste jaoks. Allpool on näide:

Miks me peaksime teid tööle võtma?

Küsimus, mida nad tõenäoliselt intervjuul sinult küsivad, on “miks nad peaksid sind tööle võtma?”. Vastus sellele küsimusele määrab, kas te saate töö. Peate tööandjat veenma, et olete parim kandidaat sellele töökohale. Tööandja hindab teid mitmete tegurite alusel, sealhulgas, kuid mitte ainult, teie kvalifikatsiooni, oskusi, isiklikke omadusi ja kogemusi.

Küsige ise ettevõttelt

Lõpuks küsige ise ettevõttelt. Näiteks kui te küsite neilt, mida nad potentsiaalselt töötajalt soovivad, võite öelda, et olete sellest töökohast tõesti huvitatud. Seepärast peaksite tegema jõupingutusi, et anda tööandjale teada, et olete ametikohast huvitatud ja et olete innukas ettevõtte kohta teavet saama.

Reklaam

  • Jaga seda postitust

Seotud Postitused