Kuidas vastata nõrkusele tööintervjuul

Kas te kavatsete ilmuda vestlusele? Kui jah, siis peaksite teadma, et tööintervjuul oma nõrkusele vastamine on üks olulisemaid tegureid, mida tuleb arvesse võtta. Asi ei ole selles, et kaalul on teie töökoht, vaid selles, kuidas ettevõte soovib, et te vastaksite tööeetika, vastutuse, kohanemisvõime ja muude asjadega seotud nõrkadele külgedele. Nendele küsimustele õigesti vastamine võib tuua teile suurt kasu ja võib isegi töökoha saada.

Mis tahes tööintervjuul on üks asi, mis võib otsustada teie tugevuse või nõrkuse üle. Kui te valmistute tööintervjuuks, on väga oluline, et te pööraksite suurt tähelepanu oma nõrkustele. Tegelikult on nõrkuste ettevalmistamine sama oluline kui tugevuste ettevalmistamine. Seda seetõttu, et nõrkused võivad määrata tööintervjuu tulemuse.

On erinevaid strateegiaid, kuidas vastata nõrkusi käsitlevatele küsimustele. Võite proovida välja selgitada, mis on teie nõrkus. Kui te arvate, et teil on nõrkusi, mis võivad määrata tööintervjuu tulemuse, siis peate need välja selgitama, et saaksite neist üle saada.

Enne kui te isegi alustada oma tööintervjuu, peaks teil olema strateegia, kuidas vastata nõrkuse küsimustele . Kui võimalik, rääkige sõbra või kellegagi, kes on varem olnud samal positsioonil. Te võite neilt küsida, kuidas teie nõrkusega toime tulla. Rääkides kellegagi, kes on selle protsessi varem läbi teinud, saate mõned ideed ja strateegiad, mida kasutada.

Kui te aga ei saa küsida kellegi käest, kes on selle protsessi varem läbi teinud, siis peaksite tööintervjuul oma nõrkuseks valmistuma. Veenduge, et olete selle küsimuse jaoks ette valmistunud, märkides üles kõik küsimused, mis teile pähe tulevad ja mida võib teie vastu kasutada. Võite isegi lisada vastused tavalistele nõrkadele külgedele, millega inimesed tavaliselt kokku puutuvad. Võite isegi kasutada vastuseid, et suunata intervjueerija teie tugevusele.

Küsimusele, kuidas vastata tööintervjuul nõrkuste kohta, ei sõltu ainult teie vastusest. See sõltub ka sellest, kuidas te vastate teistele küsimustele. Näiteks kui küsimus on, kuidas tulla toime oma karjääriarenguga, peate veenduma, et te teate, kuidas seda planeerida. Vastasel juhul võib tööandja pidada teid kehvaks planeerijaks ja et te ei ole planeerimisel kohanemisvõimeline.

Teie enesekindlus on väga oluline, kui te küsite, kuidas tulla toime oma nõrkusega. Peate veenduma, et olete alati heas tujus ja et te ei ole närviline. Närvilisus ainult nõrgestab teie asja. Teie vastused peavad olema siirad ja ausad. Te peate veenduma, et teie vastused vastavad teie intervjueerija ootustele. Kui teie vastused ei vasta sellele, mida intervjueerija ootab, võib ta tunda, et te ei ole tõeline või et te ei ole töö vastu huvitatud.

  • Jaga seda postitust