Tööintervjuu kinnitused

Positiivsete kinnituste kasutamine tööintervjuule vastamiseks

Mis täpselt on kinnitused tööintervjuul? Kuidas neid kasutatakse ja mis kõige tähtsam, miks nad on olulised? Enne kui me sukeldume tööintervjuu kinnituste juhendisse, alustame kõigepealt sellest, mis on tegelikult kinnitus.

Nii et kui soovite saada oma unistuste töökoha, võite kasutada positiivseid kinnitusi, et suurendada oma enesekindlust.

Reklaam

Mis on kinnitus tööintervjuule?

Kinnitus on põhimõtteliselt positiivne sõnum või mõte, mida kasutate oma igapäevaelus pealetükkivate või negatiivsete mõtete vastu võitlemiseks. See võib olla igapäevane kinnitus või võite kasutada neid ainult tööintervjuudel. Mõte on selles, et niipea, kui kuulete või ütlete negatiivset mõtet, taaskäivitub teie teadvus ja mõtleb teise positiivse kinnituse peale. See pidev reaktsioon teie alateadvuses paneb selle uskuma kinnitust ja see muutub teie alateadvuse jaoks reaalseks.

Kuidas kasutatakse kinnitusi?

Nüüd me teame, mis on tööintervjuu kinnitus, aga kuidas neid kasutatakse? See on hea küsimus. Alustuseks tahate potentsiaalse tööandjaga rääkides olla võimalikult enesekindel. See ei tähenda, et te peaksite kunagi oma saavutustega hooplema, kuid see tähendab, et te peaksite harjutama end igas olukorras võimalikult enesekindlalt. Kui te ei harjutaks enesekindlust tööl, ei võetaks teid tööle, ükskõik mida te ka ei teeks. Kui harjutate enesekindlust tööl, saate oma unistuste töökoha.

Miks on need olulised?

Kui olete leidnud mõned positiivsed kinnitused töö kohta, harjutage nende valjusti ütlemist. Sel moel omastate neid ja usute neid. Nii nagu kõige muu puhul, kui te ei usu millessegi, ei suuda te seda ka oma elus manifesteerida. Pidage meeles, et kinnitused ei ole maagia. Need on lihtsalt vahendid, mille abil saate juurdepääsu oma alateadvusele ja teha oma elus positiivseid muutusi.

Mõned inimesed leiavad, et positiivsete kinnituste omamine on rumal või et see näitab intelligentsuse puudumist. Kumbki ei ole tõsi. Tegelikult on uuringud näidanud, et kui te olete enesekindel ja teate, et teil on head oskused, siis aitavad need positiivsed kinnitused teil seda tööd saada. Tööandjad eelistavad tegelikult kandidaate, kes on enesekindlad ja kes on oma tegemisi kokku hoidnud!

Nii et kui soovite saada oma unistuste töökoha, kasutage positiivseid kinnitusi, et suurendada oma enesekindlust. Pidage meeles, et peate uskuma, et teil on tööks vajalikud omadused, oskused ja võimed.

Reklaam

  • Jaga seda postitust

Seotud Postitused