Närviline enne tööintervjuud?

Oluline on teada, millised on kõige levinumad närvilisuse põhjused, kui valmistute tööintervjuuks. Te tahate neid teada, et oleksite valmis nendega toime tulema, kui aeg kätte jõuab. Nende närvilisuse põhjuste teadmine on tööintervjuuks valmistumisel samuti väga kasulik.

Kõigepealt vaatleme väga lihtsat hirmu. See on hirm ebaõnnestumise ees. Sellest võib tuleneda palju närvilisust. Inimesed, kes on enne tööintervjuud närvilised, on tavaliselt närvilised, sest nad võivad karta, et nad ei suuda tööd hästi teha.

Teine närvilisuse põhjus võib tulla sellest, et ei tea, mida öelda. Te peate veenduma, et te valmistute põhjalikult igaks tööintervjuuks ette. Hea viis selleks on kirjutada üles mõned küsimused, millele te kavatsete vastata, ja seejärel harjutada nende ütlemist. See annab teile parema ettekujutuse sellest, kuidas intervjuu ajal kõlada.

Kui olete närviline, peaksite uurima viise, mis aitavad teil lõdvestuda, et saaksite tööintervjuu ettevalmistamise ajal enesekindlalt rääkida. Kui teil õnnestub oma närve edukalt kontrollida, siis ei ole teil probleemi potentsiaalse tööandjaga läbi saada ja tõestada talle, et te olete see inimene, keda ta otsib.

  • Jaga seda postitust