Loetelu nõrkustest tööintervjuu

Tööintervjuu nõrkuste loetelu

Oluline on hoolikalt valida oma nõrkused ja tuua need võimaluse korral positiivselt esile. Tööintervjuu nõrkade külgede loetelu peaks keskenduma oskustele, mida te oskate hästi. Sageli ei ole need mitte oskused, vaid harjumused. Ideaalis peaksite valima oma nimekirjast nõrku külgi, mis ei ole teie tööintervjuu jaoks kriitilise tähtsusega. Samuti võite mainida, kuidas olete selle nõrkuse ületanud, kui see on asjakohane.

Tööintervjuu nõrkade külgede loetelu peaks keskenduma oskustele, mida te oskate hästi. Sageli ei ole need mitte oskused, vaid harjumused.

Reklaam

Teine nõrkus on stressi tekitamine, kui tähtaegadest ei peeta kinni. Tööandjad hindavad inimesi, kes hindavad tähtaegu ja püüavad projektid õigeaegselt lõpule viia. Keskenduge oma nõrkade külgede loetelus sellele, kuidas te olete nõrkusega minevikus toime tulnud ja kuidas te töötate selle probleemi lahendamiseks tulevikus. Kui te häbenete oma nõrkustest rääkida, lisage kindlasti näiteid oma tugevate külgede kohta. Samuti peaksite selgeks tegema, et abi küsimine on tugevus.

Näiteks kui teil on nõrk koht meeskonnatöös, lisage näide, millal pidite delegeerima ülesande teisele töötajale. See näitab värbamismeeskonnale, et te mõistate meeskonnatöö tähtsust. Oluline on rõhutada oma tugevaid külgi ja plaane oma nõrkade külgede parandamiseks. Kui te ei ole kindel, kuidas oma nõrkusi parandada, arutage neid oma tööandjaga. Kuid veenduge, et te ei mõjuks liiga ülbelt.

Samuti on hea strateegia kasutada oma nõrkusi enesekindluse allikana. Kui olete häbelik või enesekindlusetu, on parem jagada oma tugevaid külgi töölevõtva juhiga kui varjata oma nõrkusi. Lisaks on parem mainida oma tugevaid külgi ja vältida oma nõrkuste mainimist.

Tööintervjuul on oluline olla aus oma nõrkade külgede suhtes, kui neid puudusi esile tuua. Olenemata sellest, kas need on seotud teie nõrkustega, on see positiivne omadus, mis näitab, et olete meeskonnamängija. Teie nõrkus on võimalus näidata oma potentsiaali. Kui te ei ole piisavalt enesekindel, et seda intervjuus öelda, võidakse teid pidada ülbeks või alahinnatud inimeseks. Näiteks kui teil on madal enesehinnang, ei pruugi teil olla piisavalt enesekindlust, et rääkida oma puudustest.

Reklaam

  • Jaga seda postitust

Seotud Postitused