LinkedIn algajatele

LinkedIn algajatele

Uued kasutajad LinkedInis on sageli segaduses, kuidas seda teenust kasutada. Sellest artiklist leiad mõned kasulikud nõuanded, kuidas LinkedIn’i maksimaalselt ära kasutada. Selles artiklis käsitletakse mõningaid selle saidi kõige olulisemaid aspekte. Kui järgite neid nõuandeid, siis olete teel edukaks LinkedIn-i kasutajaks.

Veenduge, et jagatav teave on asjakohane.

Reklaam

Kui olete LinkedIniga liitunud, järgige juhiseid profiili loomiseks. Veenduge, et jagatav teave on asjakohane. Tugeva veebipositsiooni loomiseks kasutage platvormi alati ärivahendina. Seda tehes saate tõhusalt kasutada oma ametialast võrgustikku.

Kui olete loonud konto ja jälginud mõnda inimest, saate alustada oma võrgustiku loomist. Samuti saate luua rühmi ja saata sõnumeid oma rühma liikmetele. See on suurepärane võimalus laiendada oma ametialast võrgustikku.

1 näpunäide

Esimene LinkedIn-i nõuanne algajatele on muuta oma sõnum kaasahaaravaks ja järjepidevaks. Pidage alati meeles, et kasutage tõhusat bänneripilti ja hoiduge üldisest keelest. Põhjus, miks te kellegagi ühendust võtate, on väga oluline. Te peaksite neile rääkima endast, oma tegevusest ja sellest, miks te nendega seotud olete. See aitab neil teada, miks te peaksite nendega koostööd tegema. Lõppkokkuvõttes aitab see teil luua tugeva võrgustiku.

2 nõuannet

Teine LinkedIn-i nõuanne algajatele keskendub oma profiili otsingumootorile sõbralikuks muutmisele. Seda saate teha, lisades oma profiili erinevatesse osadesse asjakohased märksõnad. See aitab teie profiilil otsingumootorites paremale kohale jõuda.

Reklaam

  • Jaga seda postitust

Seotud Postitused