Küsimused tööintervjuudeks juhtidele

Küsimused, mida tööandjalt tööintervjuul küsida

Kui te ei ole kunagi varem tööintervjuul käinud, võite olla närviline ja kartlik. Võib-olla mõtlete, kas see on teie jaoks õige olukord. On oluline, et tööintervjuule minnes oleksite alati enesekindel ja teil oleks tööandjale ette valmistatud küsimused.

Küsimused näitavad tööandjale, et olete töö vastu huvitatud.

Reklaam

Valmistage oma küsimused ette

Esimene samm enesekindluse suurendamiseks tööintervjuul on korralik ettevalmistus intervjuuks. Üks parimaid viise, kuidas valmistuda tulevaseks intervjuuks konkreetses ettevõttes, on vältida ebaolulisi küsimusi esimese intervjuu ajal. Kui valmistate intervjueerijale ette pika nimekirja headest küsimustest, saate väärtuslikku teavet töökoha kohta ja võite jätta väga hea mulje töölevõtjale, kui esitate häid küsimusi. Hoidke see lihtne ja ärge küsige liiga palju laialivalguvaid küsimusi. Keskenduge küsimustele, mis on seotud teie taotletava ametikohaga.

Teine samm enesekindluse suurendamiseks enne intervjuud on järgmise intervjuu jaoks hästi harjutada. Sa peaksid saama aimu, kuidas ennast positsioneerida ja kuidas vastata intervjueerijate küsimustele. See kehtib eriti juhul, kui teil palutakse teha telefonikontroll. Peate veenduma, et olete tuttav intervjueerija ja ettevõtte tegevusega. Kui te ei ole kunagi varem osalenud telefoni teel toimuval sõelumisel, kaaluge, kas paluda intervjueerijalt tagasisidet teie esinemise kohta.

Intervjuuküsimustele, milles küsitakse teie arvamust või millele tuleb kohe vastata, tuleb vastata kohe. Pidage meeles, et selliste küsimuste eesmärk on sageli hinnata teie isiksust. Hea suhtumine ja positiivne väljavaade aitab teil samuti tööle saada.

Muud küsimused tööandjatele

Muud küsimused, mida võite tööandjalt küsida, võivad olla palgaootuste, pakutavate hüvitiste ja muude soodustuste kohta. Nende küsimuste eesmärk on selgitada välja teie oskused ja võimed ning näidata tööandjale, et olete valmis nende ettevõttes töötama.

Oluline on kirjutada enne kohtumist üles kõige olulisemad asjad, mida soovite tööandjalt küsida. Nii on teil lihtsam meeles pidada olulisi asju, mida peate küsima.

Teine asi, mida küsimuste esitamisel silmas pidada, on see, et see näitab tööandjale, et olete töö vastu huvitatud. Kui te ei küsi küsimusi, võib töölevõttev juht eeldada, et te ei soovi tõsiselt nende ettevõttes töötada. Küsimuste esitamine võib ka näidata, et te olete kandideeritava ametikoha osas pädev. Seetõttu näitab küsimuste esitamine, et olete kindel oma suutlikkuses seda tööd teha.

Selleks, et saada tööandjatele suurepäraseid küsimusi tööintervjuul, mõtle välja küsimused, mis näitavad tööandjatele, kui kvalifitseeritud ja kogenud sa oled selle ametikoha jaoks. Küsige alati kindlasti, mida teilt oodatakse ja mida te võite oodata ametikohalt, mille jaoks te intervjuud korraldate.

Reklaam

  • Jaga seda postitust

Seotud Postitused