Ettevalmistus tööintervjuuks

Reklaam

KAS OLETE VALMIS?

Tööintervjuuks valmistumine on oluline osa soovitud töökoha saamisel. Tööintervjuule minnes on teie esmamulje kõik, ja just teie esinemine intervjuu ajal määrab, kas te saate töö.

Ettevalmistus on tavaliselt üks kõige närvilisemaid tööotsingu osi. Õnneks on olemas mõned lihtsad võtted, mis võivad selle protsessi palju lihtsamaks muuta. Eduka tööintervjuu absoluutne võti on põhjalik ettevalmistus.

Reklaam

Kontrollnimekiri

Koostasime selle kontrollnimekirja, et anda teile ülevaade sellest, mida peaksite potentsiaalse tööandjaga kohtumiseks valmistudes silmas pidama.

Enne kui lähete konkreetse ettevõttega vestlusele, on oluline teada, millega see ettevõte tegeleb.

Kui uurite ettevõtet, uurige, millist liiki teenuseid või kaupu ettevõte pakub.

See aitab teil valmistada ette õigeid küsimusi õigetele inimestele. Samuti võite avastada, et teil on midagi ühist, mis võib aidata kaasa hea dialoogi tekkimisele intervjuu ajal.

Teie küsimused aitavad teil otsustada, kas see on teie jaoks õige töökoht. Veenduge, et teil on intervjuu küsimused eelnevalt kirja pandud.

Omandage edulugusid oma varasemast tööst, mis toovad esile teie tugevused. Lisaks teadke oma nõrkusi, et saaksite näidata, et olete enesekindel.

On kasulik teada, mida te vastate mõnele võimalikule küsimusele, mida ettevõte võib teilt küsida. See muudab kogu kogemuse teie jaoks palju meeldivamaks.

Kirjutage üles oma soovituste kontaktandmed ja võtke need vestlusele kaasa. Ärge unustage oma referentide teavitamist enne nende kontaktandmete edastamist.

Võtke vestlusele kaasa oma CV koopiad. Parem on alati hoida käepärast paar lisaeksemplari, mida anda potentsiaalsetele tööandjatele.

Riietuge alati vastavalt sellele, millisele ametikohale te kandideerite. Asjakohane riietumine näitab professionaalset austust enda ja tulevase tööandja vastu.

Teadke marsruuti ja seda, kui palju sõiduaega teil on vaja, et õigel ajal kohale jõuda.

Oluline on, et te magaksite enne intervjuud korralikult välja. See võib aidata teil olla rohkem keskendunud ja tunda end mugavamalt.

Tööintervjuud

Lugege allpool, et saada ülevaade eduka tööintervjuu tehnikatest.

Reklaam

Nõuanded tööintervjuuks

Leia rohkem nõuandeid, küsimusi ja vastuseid ettevalmistuseks

  • Tööintervjuu järelmeetmed

    Tööintervjuude järelmeetmed Parim järelkontroll tööintervjuule on saata e-kiri. Olenemata sellest, kas teil on lühike või pikk e-kiri, veenduge, et see...

  • Tööintervjuu nõuanne

    Nõuanded tööintervjuuks Üks parimaid nõuandeid tööintervjuul, mida võite sellest artiklist kaasa võtta, on teada kõike endast ja sellest, mis on...

  • Meeste riietus tööintervjuu

    Meeste riietus tööintervjuule Tööintervjuul ei saa kunagi olla liiga ettevaatlik meeste riietuse osas. Eelkõige on suur vahe, kas mitteametlikuks tööintervjuuks...