CV mida see peaks sisaldama?

CV, mida see peaks sisaldama?

CV pealkirjas peaks olema teie nimi ja kontaktandmed. Lisage kindlasti oma telefoninumber ja e-posti aadress, kui see on asjakohane. Täielikku aadressi ei ole vaja esitada, piisab vaid linnast, kus te elate. Asjakohasem on lisada oma linn kui täielik aadress. Mida peaks siis CV sisaldama?

CV kõige olulisem osa on teie isiklik profiil. See annab lühikese kokkuvõtte sellest, kes te olete ja mida te uues töökohas otsite.

Reklaam

Isiklik profiil

CV kõige olulisem osa on teie isiklik profiil, mida tuntakse ka kui teie karjääri eesmärki või isiklikku avaldust. See on lühike lõik, mis ilmub teie nime all ja annab lühikese kokkuvõtte sellest, kes te olete ja mida te uues töökohas otsite.

Paigutus

Teie CV peaks olema kergesti loetav. Valige kirjastiil ilma serifideta ja hoidke kirjasuurus piisavalt väike, et töökirjeldus oleks loetav. Kasutage loetelupunkte, et teha kokkuvõte oma ülesannetest, oskustest ja saavutustest igal ametikohal. Kõige hiljutisem töökoht peaks teie CV-s kõige rohkem ruumi võtma. See näitab tööandjale teie hiljutisi kogemusi. Vanemad töökohad võib CV-st välja jätta, kui need ei nõua nii palju üksikasju.

Ülevaade

Kui te kandideerite tööle konkreetses valdkonnas, peaksite oma CV-sse lisama osa, kus on loetletud teie haridus, kogemused ja muu asjakohane kvalifikatsioon. Teie oskused võivad aidata teil tööd saada, seega loetlege need. Näiteks võite lisada oma keeleoskuse ja edasijõudnud arvutitarkvara oskused.

Hobid

Hobisid ei tohiks CV-sse lisada. Kui need ei ole otseselt seotud ametikohaga, millele te kandideerite, ei tohiks te neid lisada. Näiteks jalgpallimeeskonnaga seotus võib olla vastuoluline, seega mõelge hoolikalt, kas see on asjakohane või mitte. Lisaks lugeja võõrandamisele võivad need olla ka erapoolikud. Kirg jalgpalli vastu ei ole tingimata sobiv huvi e-skootreid tootva ettevõtte jaoks, sellisel juhul on teie CV-s kasulikum kirg jätkusuutlikkuse vastu.

Reklaam

  • Jaga seda postitust

Seotud Postitused